Elektromontážník testovacích strojů - Prague, Česká republika - MAXIJOB

    MAXIJOB
    MAXIJOB Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Pro zahraniční společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem jednoúčelových dynamických zkušebních strojů, určených zejména pro automobilový průmysl, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromontážník.

    Náplň práce:

    Elektromontáž a uvedení testovacího stroje do provozu
    - Provedení zkušebního testování
    - Zaškolení odborného pracovníka
    - Montáž probíhá přímo u zahraničního výrobce
    - Časté cesty do zahraničí ( USA, Německo, Rakousko, Čína, Korea, Mexiko)

    Požadujeme:

    ÚSO/SŠ vzdělání v oboru elektro
    - Znalost AJ, popř. NJ - výhodou
    - Vyhláška 50/78 zb. - podmínkou
    - Praxe min. 2 roky
    - Orientace v technické dokumentaci
    - Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
    - Ochotu učit se nové věci
    - ŘP sk. B

    Nabízíme:

    Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
    - Stabilitu výrobní společnosti
    - Jednosměnný provoz
    - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové a životní pojištění
    - Pracoviště na Praze 10, bezproblémová dostupnost MHD
    - Nástup možný ihned, popř. dohodou

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: Případné dotazy zodpovíme na tel Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)