Nabídky práce

    Technik telekomunikačních sítí - Pelhrimov, Česká republika - CETIN

    CETIN
    CETIN Pelhrimov, Česká republika

    před 6 dny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Rozšiřujeme naši partu techniků a hledáme nové kolegy

    Jsi technicky nadaný, spolehlivý a máš rád práci v týmu? Baví tě práce, kde můžeš uplatnit své manuální dovednosti a nevadí ti, když se při práci občas umažeš? Pokud ano, pak hledáme právě tebe

    Co od tebe očekáváme?

    • Řidičský průkaz skupiny B.
    • Elektrotechnickou kvalifikaci Elektrotechnik podle nejnovějších normativů (NV 194/2022 a Zákon 250/2021, dříve alespoň vyhláška 50 §5).

    Náplň práce:

    • Budeš zodpovědný za montáž a údržbu jak podzemních, tak nadzemních optických/metalických sítí.
    • Práce s pohyblivými zdvihacími plošinami a instalace optických vnitřních rozvodů.
    • Řada dalších činností, které zajišťují bezproblémový chod naší telekomunikační infrastruktury.
    • A neboj, pokud nemáš zkušenosti se všemi úkoly, jsme připraveni tě vše naučit.
    • Pracoviště: Vysočina - Třebíč, Jihlava, Pelhřimov

    Co ti můžeme nabídnout?

    • Budeš mít k dispozici moderní a špičkové vybavení, které ti umožní, aby tě práce bavila a šla ti od ruky. U nás tě vybavení nenechá ve štychu.
    • Tým kolegů, který ti pomůže se rychle zapracovat a bude ti oporou.
    • Práci na špičce technologického pokroku s nejmodernějšími technologiemi a trendy.
    • Možnost podílet se na zajímavých a unikátních projektech.
    • Férové platové ohodnocení a řadu nadstandardních zaměstnaneckých výhod, které potěší nejen tebe, ale i tvou rodinu. Užij si týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, Multisport kartu a další zajímavé benefity.
    • Služební mobilní telefon s neomezeným tarifem pro volání a data po celé ČR, slevy pro rodinu a přátele, a příspěvek na internet na doma.