Operátor ve skleníku - Kostelec na Hané, Česká republika - ECO Finance Group s.r.o.

    ECO Finance Group s.r.o.
    ECO Finance Group s.r.o. Kostelec na Hané, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Co vás čeká:

    • Péče o rostliny po celý pěstební cyklus
    • Vyvazování a spouštění rostlin, zaštipování květů, ořezávání listů a sklízení plodů
    • Práce na obslužném plošinovém vozíku
    • Další běžné práce spojené s provozem skleníku
    • Dokončovací práce ve skleníku jako je čištění při výměně porostu
    • Prvotní kontrola plodů
    • Vážení a balení

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

    • Nepožadujeme žádné speciální dovednosti a vzdělání, vše Vás naučíme a zaškolíme
    • Práce je vhodná i pro absolventy a rádi v našem převážně ženském kolektivu uvítáme i muže
    • Požadujeme pouze kladný vztah k rostlinám, pečlivost, týmového ducha a zodpovědný přístup k práci
    • Podmínkou nástupu je dobrý zdravotní stav
    • Jelikož se naše skleníky nacházejí za obcí, je nutné počítat s vlastní dopravou na pracoviště

    Nabízíme:

    • Celoroční práci na hlavní pracovní poměr
    • Práce v jednosměnném provozu - pouze ranní směna
    • Po zapracování zajímavé výkonnostní prémie
    • Příspěvek na stravu a zajištění obědů na pracovišti
    • Firemní produkci za zvýhodněné ceny
    • Odměnu za doporučení kandidáta 10.000,- Kč