Visual Studio senior programátor - Čebín, Česká republika - M - PRO spol. s r.o.

    M - PRO spol. s r.o.
    M - PRO spol. s r.o. Čebín, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
    Mzda 90tis. + motivační složka mzdy

    Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici "Programátor".

    Požadavky na uchazeče:

    Náplň práce:

    • vývoj a údržba webových aplikací - modulů na HR systémem
    • vývoj mobilních aplikací
    • napojování systému na webové služby
    • testování a ladění aplikace
    • komunikace se zákazníkem - analýza a návrh řešení zákaznických úprav

    Požadujeme:

    • VŠ vzdělání
    • zkušenosti s vývojovém informačních systému a databázových systémů
    • nutná znalost C#, ASP.NET, MS Visual Studio 2010 a vyšší, JavaScript, CSS, HTML
    • nutná znalost SQL - MS SQL Server 2008 a vyšší, ORACLE (PL/SQL Developer)
    • výhodou zkušenosti s tvorbou mobilních aplikací ve MS Visual Studio
    • výhodou znalost DevExpress komponent pro MS Visual Studio
    • AJ pasivně - manuály

    PROFESNÍ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA: -, osobní schůzka lze sjednat emailem

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Benefity

    • Bonusy a prémie