Operátor výroby - Havlíčkův Brod, Česká republika - DE WAARDE s.r.o.

    DE WAARDE s.r.o.
    DE WAARDE s.r.o. Havlíčkův Brod, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti strojírenství působící v Havlíčkově Brodě, zabývající se výrobou podvozkových a výfukových částí hledá do svého kolektivu OPERÁTORY VÝROBY.

    Náplň práce:

    • Jednoduchá manuální práce na svařovně či lisovně
    • Obsluha výrobních strojů
    • Práce na výrobních linkách
    • Obsluha VZV
    • Směnný provoz (dle přiřazení do provozu)

    Nabízíme:

    • Práce na HPP
    • Mzda 19100 Kč
    • 5 týdnů dovolené
    • Příplatky nad rámec ZP (25 Kč/hod. za noční práci, 16 Kč/hod. za odpolední práci)
    • Příplatky celkem cca 1600 Kč
    • Prémiová složka mzdy až 1500 Kč
    • Mimořádná prémiová složka mzdy až 2000 Kč
    • Speciální příplatky (svařování až 2000 Kč, vyhláška 50/1978 Sb. až 3000 Kč)
    • Příspěvěk na závodní stravování
    • Ubytování zdarma, nebo příspěvěk na ubytování
    • Možnost zálohy již po 1. odpracovaném týdnu
    • Vstřícný koordinátor

    Požadujeme:

    • Výpis ze zdravotní dokumentace
    • Základní vzdělání
    • Zodpovědný přístup k práci
    • Ochota manuálně pracovat
    • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod
    • Pro více informací neváhejte kontaktovat koordinátora

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
    • Jiná způsobilost

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní) — Sloveština

    Benefity

    • Ubytování
    • Závodní stravování
    • Dovolená navíc
    • 13. plat
    • Bonusy a prémie