Nabídky práce
Prague

    Interní právník/právnička – junior - Praha, Česká republika - TV Nova

    TV Nova
    Default job background
    Na plný úvazek

    První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne Od té doby jsme prošli celou řadou změn. Dnes jsme součástí investiční skupiny PPF a jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu.

    Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

    Co takhle říkat kamarádům, že pracujete v nejsledovanější televizi na českém trhu? Chcete získat praxi v oblasti licenčních práv? Pak hledáme právě vás

    Do našeho právního týmu hledáme kolegu anebo kolegyni s chutí získávat nové znalosti a zkušenosti (nejen) v oblasti autorského práva.

    Co budete dělat:

    • Podporu programové sekci TV Nova při zapisování licenčních práv k pořadům do interních systémů
    • Analyzovat již uzavřené licenční smlouvy k jednotlivým pořadům (v anglickém a českém jazyce)
    • Připravovat a revidovat nové licenční smlouvy k pořadům (v anglickém a českém jazyce)
    • Připravovat dabingové licenční smlouvy

    Co potřebujete znát, vědět a mít:

    • VŠ právní vzdělání (jednooborové právo)
    • Výbornou znalost právní terminologie v anglickém jazyce (podmínka)
    • Orientaci ve smluvní problematice
    • Analytické myšlení, pečlivost, samostatnost
    • Orientaci v mediálním prostředí/prostředí poskytovatelů videoobsahu a právních možnostech poskytování videoobsahu bychom vnímali jako výhodu

    Co nabízíme:

    • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
    • Přátelský kolektiv
    • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • 5 týdnů dovolené
    • 8 volných dnů ročně (4 dobrovolnické, 2 sick days, 2 dny dovolené navíc)
    • Voyo
    • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
    • Dotaci na stravné (možnost stravování v zaměstnanecké kantýně přímo v budově)
    • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny zdarma
    • Nadstandardní lékařskou péči
    • Rohlík point přímo v budově
    • Možnost využití partnerských programů
    • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
    • Pracovní notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním i daty
    • Taxi pendl ze zastávky tramvaje Geologická