Lakýrník - Plzeň - Pilsen, Česká republika - SH Job Partners s.r.o.

    SH Job Partners s.r.o.
    Default job background

    Hledáme zkušeného lakýrníka pro město Plzeň. Úspěšný kandidát bude zodpovědný za přípravu a aplikaci laku na povrchy kolejových vozidel a jejich součástí.

    Náplň práce:

    povrchová úprava podvozkových rámů a komponentů podvozků

    povrchová úprava hrubých staveb kolejových vozidel

    stříkání tlakovým vzduchem a vysokotlaké stříkání

    opravy nátěrů

    Požadujeme:

    praxe mokrého lakování

    znalost výkresové dokumentace

    vyučen v oboru (výhodou)

    praxe v lakování velkých vertikálních ploch (bočnice vozidla 26x4 m)

    Nabízíme:

    náborový příspěvek 15 000,-

    odměna až 20 000,- za doporučení kolegy/kamaráda

    práce na směny

    ubytování zdarma / příspěvek na dopravu

    možnost práce na živnost po osobní domluvě

    HPP 235 Kč - 285,- Kč / NETTO

    ŽVL 315 Kč - 365,- Kč

    Tel kontakt:

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)