KONTROLOR KVALITY JAKOSTI - Benešov, Česká republika - BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s.

    BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s.
    BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s. Benešov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Hledáme zodpovědného a detailního specialistu pro oblast kvality v naší strojírenské firmě BAEST Machines & Structures, a.s.

    Jste-li odborníkem na provádění tlakových zkoušek a chcete se podílet na udržování a zlepšování standardů kvality našich produktů, tato pozice je právě pro vás

    VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

    • Provádění a vyhodnocování tlakových zkoušek Kontrola výrobních procesů a výrobků v souladu s normami kvality
    • Spolupráce na analýzách zjištěných vad a jejich příčin Vedení dokumentace týkající se kontroly jakosti

    POŽADAVKY:

    • Praxe v oblasti kontroly kvality, ideálně ve strojírenství
    • Zkušenosti s prováděním tlakových zkoušek
    • Certifikace PT (penetrační zkoušky) je podmínkou
    • Znalost technik UT (ultrazvukové zkoušky)
    • MT (magnetické zkoušky) je velkou výhodou
    • Detailní a systematizovaný přístup k práci
    • Schopnost práce s technickou dokumentací

    NABÍZÍME:

    • Práci v přátelském týmu ve stabilní společnosti
    • Možnost odborného a kariérního růstu
    • Pravidelné školení a možnost získání dalších certifikátů v oblasti kontroly kvality

    Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a společně s námi posouvat hranice kvality našich produktů, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vás

    Své životopisy zasílejte na e-mail nebo volejte na tel

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
    • Jiná způsobilost