Seřizovač s nástupním bonusem 60.000 Kč - Jihlava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background
    Popis

    Hledáme seřizovače e-mobility v Jihlavě.

    Nástup do kmene, a co víc, noví kolegové obdrží náborový příspěvek ve výši Kč

    Popis pozice

    • Provádění správného seřízení strojů, zařízení, měření ajejich oprav
    • Spolupráce se směnovým mistrem atechnologem při řešení problémů
    • Zodpovědnost za správné značení aukládání vyrobených kusů
    • Zodpovědnost za úklid na svém pracovišti

    Požadavky

    • SŠ s vyučením ve strojírenském oboru
    • Znalost práce na počítači
    • Ochota pracovat ve dvojsměnném provozu
    • Fyzická zdatnost
    • Samostatnost, pečlivost a svědomitost při plnění úkolů

    Nabízíme

    • Nástupní mzda – Kč + příplatky dle zákoníku práce
    • Náborový příspěvek Kč
    • 13. a 14. plat
    • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
    • 5 týdnů dovolené
    • Nástup přímo do kmene
    • Příspěvek do Cafeterie Kč/rok)
    • Možnost využití sportovního zařízení (plavání, fitness)
    • Penzijní příspěvek
    • Smlouva na HPP
    • Práce v moderní výrobě

    Požadované jazyky

    • Čeština