Procesní inženýr vstřikování plastů - Nymburk, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Nymburk, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáte novou pracovní výzvu? Máte technické a analytické myšlení a nepostrádáte ani proaktivní přístup? Pak nám dejte o sobě vědět a nalezněte zázemí v lukrativní společnosti, získejte nové dovednosti a celou řadu pěkných benefitů

    Pozice je vhodná pro seniory i juniornější kandidáty.

    Popis pozice

    • hodnocení a analyzování výrobních procesů
    • vyhledávání příčin výrobních problémů včetně nastavení nápravných opatření
    • navrhování inovací nevyhovujících a problémových úseků výroby
    • podílení se naimplementaci změn vprocesu
    • revize pracovních postupů
    • aktivní spolupráce s dalšími odděleními

    Požadavky

    • VŠ technického zaměření
    • praxi v oblastech lakování/vstřikování plastů
    • mírně pokročilou znalost AJ pro emailovou komunikaci
    • znalost systému SAP
    • znalosti v oblasti štíhlé výroby

    Nabízíme

    • týden dovolené navíc
    • 13. a 14. plat
    • náborový bonus
    • osobní ohodnocení a docházkový bonus
    • roční bonusy
    • dotovaná strava v místní kantýně
    • benefit karta - až 6 000 Kč/rok
    • letní tábory pro děti
    • firemní a sportovní akce

    Požadované jazyky

    • Čeština