Nabídky práce
Pardubice

    konstruktér - vývoj - Pardubice, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o.
    ADECCO spol. s r.o. Pardubice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 4 dny

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Pardubicích, hledáme nové posily do oddělení konstrukce. Vítaní jsou zkušení konstruktéři, ale nebráníme se i absolventům, kteří chtějí získat praxi v konstrukci.

    KONSTRUKTÉR

    Požadavky:

    •SŠ/VŠ vzdělání, ideálně strojírenského zaměření

    •praxe v oboru, lze i šikovný absolvent

    •znalost práce v 3D programu (znalost Catia výhodou)

    •znalost angličtiny na komunikativní úrovni

    •zodpovědný přístup, samostatnost a spolehlivost

    •týmová spolupráce

    Náplň práce:

    •tvorba konstrukční dokumentace

    •navrhování konstrukčních řešení dle požadavků zákazníků

    •zodpovědnost za funkčnost a kompatibilitu nových řešení

    •provádění kalkulací a analýz

    •spolupráce s ostatními kolegy v zahraničí

    Nabízíme:

    •zázemí stabilní společnosti

    •atraktivní finanční ohodnocení

    •příjemné pracovní prostředí

    •25 dní dovolené

    •příspěvek na stravování

    •příspěvek na penzijní připojištění

    •další zajímavé firemní benefity

    •možnost dalšího profesního růstu

  • umdasch Story Design s.r.o.

    vývojový konstruktér

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 3 dny

    umdasch Story Design s.r.o. Litomysl, Česká republika

    umdasch The Store Makers – ctíme řemeslnou tradici, jsme vizionáři ve světě digitálních technologií a k našim klientům máme osobní přístup. Díky tomu vytváříme úspěšné PRODEJNY. Díky spojení tradičního zařízení prodejny a digitálních řešení, jako jsou elektronické označování cen ...

  • BEDNAR FMT s.r.o.

    Vývojový konstruktér elektroniky v oblasti hardware

    BEDNAR FMT s.r.o. Doudleby nad Orlicí, Česká republika

    Co bude náplní Vaší práce? · •vývoj a návrh konstrukčního řešení hardware elektronických systémů včetně tvorby firmware, · •samostatné řešení vývojových projektů a dílčích úkolů, · •tvorba technické dokumentace vyvinutého řešení, · •spolupráce při oživení a testování prototypu el ...