Kontrolor/Manipulant VZV I Mladá Boleslav - Mlada Boleslav, Česká republika - 100% REWORK s.r.o.

    100% REWORK s.r.o.
    100% REWORK s.r.o. Mlada Boleslav, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Plný, Zkrácený
    Popis

    Informace
    100% REWORK je česká společnost, člen skupiny QPAG, působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl se 6 pobočkami po celé České republice. Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů. Aktuálně hledáme nové kolegy či kolegyně, kteří zastanou pozici kontrolorů vč. činností manipulanta VZV.

    Jaká bude náplň práce:

    obsluha mycí linky obalů,
    kontrola obalů při poškození drobná oprava,
    navážení palet,
    práce v nepřetržitém provozu.
    Co od vás očekáváme
    zodpovědnost,
    fyzická zdatnost,
    řidičský průkaz na VZV (není nutnost, spíše chuť si jej udělat),
    dobrý zrak.
    Co vám nabízíme
    práci na hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce,
    nástup od 06/2024
    dobrý kolektiv, který rád poradí a pomůže,
    každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie (300Kč/měsíčně),
    stravenkový paušál v hodnotě 99,– Kč za každý odpracovaný den ,- Kč měsíčně),
    2 dny zdravotního volna k řádné dovolené navíc,
    VIP členství Datart,
    sleva na nákup vozidel Škoda,
    odměna za doporučení nového kolegy (až Kč).