CELNÍ DEKLARANT - Ostrava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro nový projekt, který se spouští v Ostravě hledáme zkušené celní deklaranty.

    Máte praxi na obdobné pozici?

    Pojďte do toho s námi.

    Popis pozice

    • Zpracovávat celní dokumentaci potřebnou pro celní řízení dle požadavků klienta
    • Komunikovat s klientem a celní správou, včetně účasti na celním řízení
    • Úzce spolupracovat s ostatními pracovníky celního oddělení na jiných pracovištích společnostii s ostatními odděleními společnosti
    • Zajišťovat potřebnou administrativu

    Požadavky

    • SŠ vzdělání s maturitou
    • Znalost celních předpisů
    • Znalost ekonomických celních režimů výhodou (AZS,PZS)
    • Praxe v oboru celní deklarant min. 1 rok
    • Znalost práce s programem HELIOS výhodou
    • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
    • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, proaktivní přístup, týmová spolupráce
    • Znalost anglického jazyka výhodou ne podmínkou

    Nabízíme

    • Nástupní mzdu od Kč
    • 25 dní dovolené
    • 4 sick days/rok
    • Stravenky v hodnotě 120 Kč/den
    • Možnost využívat 2x týdně homeoffice (po zapracování)
    • Nástup ihned

    Požadované jazyky

    • Čeština