bezpečnostní pracovník 40 hod/ týdně - Prague, Česká republika - Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

    Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
    Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

    Bezpečnostní pracovník – ostraha – směnný provoz

    Požadujeme:

    • vzdělání min. základní,
    • výpis z rejstříku trestů
    • dobrý zdravotní stav
    • certifikát STRÁŽNÝ
    • základní znalost práce s PC (Word, Excel)
    • komunikační a organizační schopnosti

    Nabízíme:

    • práce na hlavní pracovní poměr
    • odpovídající platové ohodnocení 4 platová třída, 12. stupeň
    • příplatky za noc, So, Ne, svátky
    • příplatek za směnný provoz
    • osobní ohodnocení
    • po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní připojištění
    • pracovní úvazek 37,5 hod. týdně
    • 187,5 hod. řádné dovolené, 5 dnů indispozičního volna
    • příspěvek na stravování
    • pracovní smlouva na dobu určitou
    • místo výkonu práce Praha

    Náplň práce:

    • zajištění ostrahy a ochrany areálů
    • kontrola dodržování bezpečnostních opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel, řešení mimořádných událostí
    • obsluha zabezpečovacích zařízení, poplachových a požárních signalizací
    • evidence návštěv
    • kontrola návštěvníků při vstupu u bezpečnostního rámu
    • dodržování příslušných bezpečnostních předpisů a režimových opatření
    • obchůzková činnost vnitřní/vnější
    • směnný provoz, denní/noční 12 hod. směny

    Nástup dohodou

    V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: nebo poštou na adresu ZS MV, personální oddělení, Přípotoční 300/12, Praha 10, 10100

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Bez vzdělání