Nabídky práce
Jindřichův Hradec

    KUCHAŘ/KA + POMOCNÁ SÍLA/POKOJSKÁ - Jindrichuv Hradec, Česká republika - BeSo Trade, s.r.o.

    BeSo Trade, s.r.o.
    BeSo Trade, s.r.o. Jindrichuv Hradec, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis

    Informace
    Do penzionu Samorost, Jarošov nad Nežárkou přijmeme pár: kuchař/ka + pomocná síla/pokojská s nástupem od konce května.

    Náplň práce: kuchař: ranní příprava snídaní + večeře (polopenze pro hosty). pomocná síla: výpomoc v kuchyni, servis snídaní + odpoledne úklid pokojů a společných prostor penzionu

    PROSÍME O ZASLÁNÍ VAŠEHO STRUČNÉHO ŽIVOTOPISU. NÁSLEDNĚ BUDETE POZVÁNI NA OSOBNÍ POHOVOR. MÍSTO JE VHODNÉ I PRO SAMOSTATNÉ OSOBY, NENÍ NUTNÝ PÁR.

    -zajímavé finanční podmínky -ubytování a strava zdarma -k dispozici pračka
    Co od vás očekáváme
    -Praxi na podobné pozici
    -Samostatnost, zodpovědnost
    Co vám nabízíme
    -Zajímavé finanční podmínky
    -Ubytování a strava zdarma
    -K dispozici pračka

  • MHKH s.r.o. Hluboká nad Vltavou, Česká republika Plný

    · Informace · Pomocné práce v kuchyni, úklid, škrabání brambor, loupání cibule a podobné. · Co od vás očekáváme · Kladný vztah k práci, dobrou docházku. · Co vám nabízíme · Dobrou partu , práci max do 18h, v pracovní dny jídlo a pití zdarma. ...

  • Bouda Burgers s.r.o. Ceske Budejovice, Česká republika

    · Informace · Hledáme nového kolegu/kolegyni na sezónní brigádu na krásném místě v Chlumu u Třeboně (doprava může být zajištěna, ubytování také) · Pokud hledáte příležitost si vydělat o letních prázdninách a zároveň zažít nezapomenutelné zážitky, tato pozice je právě pro Vás · ...