Šič/ka - Jihlava, Česká republika - P L E A S s.r.o.

    P L E A S s.r.o.
    P L E A S s.r.o. Jihlava, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Místo výkonu práce: Polná

    Náplň práce:

    • šití dámského a pánského denního i nočního prádla

    Požadujeme:

    • SŠ nebo vyučení v oboru krejčí/krejčová, švadlena, šič/ka, operátor/ka oděvní výroby, nabízíme i možnost zaučení v oboru
    • Praxe v textilním průmyslu výhodou
    • Samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu, snahu učit se novým věcem, ochota fyzicky pracovat

    Nabízíme:

    • Měsíční mzda až Kč
    • Platové podmínky podle rok od roku se zvyšujících platných mzdových tarifů
    • Zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
    • Práci v jednosměnném pracovním provozu hod.)
    • Týden dovolené navíc
    • Dotované závodní stravování
    • Příspěvek na dopravu podle počtu ujetých kilometrů až 3.000 Kč měsíčně
    • Osobní ohodnocení až 60 % přiznaného tarifního stupně
    • Přítomnostní prémie až 1.250 Kč měsíčně na základě počtu měsíců bez absence
    • Odměna při pracovních výročích
    • A mnoho dalších příplatků a odměn

    Pošlete nám svůj životopis, nebo se u nás zastavte. Těšíme se na Vás

    PLEAS s.r.o., Havířská 144, Havlíčkův Brod

    Dagmar Heřmánková

    Tel. HB:

    Tel. Polná: ,