skladník - Uhersky Brod, Česká republika - MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.

    MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.
    MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. Uhersky Brod, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • příprava materiálu pro výrobu
    • přejímání, kontrola a uskladnění materiálu v areálu firmy
    • kompletace doplňků k zakázkám před expedicí
    • úzká spolupráce s výrobou

    Požadujeme:

    • dobrý zdravotní stav
    • oprávnění na vysokozdvižný vozík podmínkou
    • práce s PC výhodou
    • pečlivost, samostatnost
    • chuť pracovat
    • vše potřebné Vás naučíme

    Nabízíme:

    • jednosměnný provoz
    • stabilní pracovní prostředí, jsme firma s dlouholetou tradicí
    • práce v mladém kolektivu
    • atraktivní mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
    • pracovní poměr na plný úvazek (doba určitá s možností prodloužení na neurčitou)

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)