IT Technik pro koordinaci zakázek - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background
    Popis

    Máte pokročilou němčinu a vášeň pro IT?

    Hledáme nové kolegy do stabilní německé společnosti, která nabízí kariérní příležitost v multikulturním prostředí, kde budete klíčovým členem týmu IT podpory v jedné z největších společností poskytujících IT služby v Evropě.

    Společnost poskytuje vysoce kvalitní služby nejprestižnějším zákazníkům v automobilovém průmyslu v Německu a České republice.

    Popis pozice

    • Zajištění pečlivé dokumentace
    • Dodržování dohodnutých časových limitů pro odpovědi a řešení, s cílem dosáhnout vysoké míry spokojenosti zákazníků
    • Identifikace slabých míst a potenciálních zdrojů chyb v provozu prostřednictvím proaktivního přístupu. Tím se zajistí efektivní řešení a minimalizace rizik
    • Provádění nezávislé servisní činnosti podle specifikací klienta
    • Komunikace s klienty a zajištění všech potřeb klienta/zákazníka

    Požadavky

    • Písemný a komunikační německý jazyk je nutností
    • Zkušenosti se zpracováním příchozích úkolů, které vedou k úspěšnému řešení problému (Žádné call centrum ani příchozí hovory. Pracuje se s ticketovacím systémem)
    • Praktické zkušenosti s podporou Windows PC/notebooků a mobilních zařízení (iOS, Android) jsou vítány, ale pokud máte IT zkušenosti a ochotu se učit, můžeme vaše dovednosti vybudovat
    • Požadujeme znalost softwarové podpory v MS Office 2016 a/nebo Office 365

    Nabízíme

    • Dlouhodobá a stabilní spolupráce
    • Možnost práce z domova
    • Silná podpora rozvoje kariéry vedoucího týmu, manažera atd.
    • Pracujte s nejnovějšími nástroji a aplikacemi
    • Školení a další vzdělávání
    • Notebooky a mobilní telefony i pro osobní použití
    • 25 dní dovolené
    • 3 Sick days
    • Stravenky (100 Kč)

    Požadované jazyky

    • Čeština