Nabídky práce

    Expert pro technické kalkulace a efektivitu nákladů - kraj Zlínský, Česká republika - Talentor Czech Republic

    Talentor Czech Republic
    Talentor Czech Republic kraj Zlínský, Česká republika

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 1 týdnem

    Default job background
    Pro našeho klienta výrobní společnost s vlastním vývojem aktuálně obsazujeme pracovní pozici EXPERTA PRO TECHNICKÉ KALKULACE A EFEKTIVITU NÁKLADŮ.Pro našeho klienta výrobní společnost s vlastním vývojem aktuálně obsazujeme pracovní pozici EXPERTA PRO TECHNICKÉ KALKULACE A EFEKTIVITU NÁKLADŮ.

    Popis Pracovní Pozice

    • Komplexní analýza nákladů a kalkulace.

    • Detailní rozklad nákladů a analýza stávajícího produktového portfolia.

    • Identifikace a vyhodnocování příležitostí ke snížení nákladů a zvýšení efektivity.

    • Hodnocení ziskovosti a návrh finančních opatření v interním systému.

    • Úzká spolupráce s odděleními jako nákup, zákaznický servis a controlling.

    • Vytváření a udržování přesných databází nákladů a cenových kalkulací.

    • Zpracování žádostí a vytváření nabídek.

    • Reportování výsledků a doporučení pro optimalizaci nákladů.

    • Podpora při tvorbě strategických rozhodnutí týkajících se nákladů a cenové politiky.

    Požadujeme

    • Silné analytické schopnosti a schopnost pracovat s technickou dokumentací.

    • Schopnost analyzovat data a formulovat doporučení na základě výsledků analýzy.

    • Pokročilé znalosti MS Excel; znalost SAP výhodou.

    • Komunikativní znalost anglického jazyka – nejlépe B2 a vyšší.

    • VŠ / SŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru.

    Nabízíme

    • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilního zaměstnavatele.

    • Flexibilní pracovní doba podporující rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem.

    • 5 týdnů dovolené.

    • Příspěvek na penzijní připojištění.

    • Benefitní systém Cafeteria.

    • Možnost firemního stravování.

  • Talentor Czech Republic

    Vedoucí výroby

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 1 dnem

    Pro našeho klienta, vývojovou, výrobní a stabilní společnost aktuálně obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBY.Pro našeho klienta, vývojovou, výrobní a stabilní společnost aktuálně obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBY. · Popis Pracovní Pozice · Organizace a motivace výrobní ...