Operátor CNC ostřičky - Brno, Česká republika - FINAL Tools a.s.

    FINAL Tools a.s.
    FINAL Tools a.s. Brno, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Co vás čeká

    Základem je mít fortel a chtít se naučit vyrábět velmi přesný produkt.

    Máte zkušenosti z jiných technicky zaměřených oborů? Pokud máte chuť na sobě pracovat, naučíme vás to.

    Jedná se o práci v jednosměnném provozu se 7,5 hod. pracovní dobou, začátek ranní směny je v 6:00 hod. Pro dojíždějící možno upravit pracovní dobu.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • vyučení v technických oborech (frézař, soustružník, brusič, nástrojař, puškař, obsluha CNC strojů)
    • obratnost a zručnost, tj. ten tzv. fortel
    • jedná se o stroj s 5 ti osami
    • povede vás zkušený pracovník
    • orientace v technické dokumentaci, čtení výkresové dokumentace
    • chuť na sobě pracovat a dále rozvíjet své dovednosti a znalosti

    Výhodou bude, pokud budete umět

    • prostorová představivost
    • znalost systému programování Numroto a Toolstudio
    • znalost geometrie nástrojů

    Co vám můžeme nabídnout

    Našim klientům po celém světě navrhujeme, vyrábíme a dodáváme inovační nástroje a technologická řešení. S více než 16ti patenty patříme ke světové technologické špičce v přesném dokončování děr.

    • zajímavá nástupní mzda s postupným nárůstem po zapracování a dle výkonu
    • zázemí stabilní české společnosti (více jak 30 let na trhu) s unikátním výrobkovým portfoliem
    • motivační odměňovací systém s bonusy a benefity
    • firemní akce
    • dotované stravování - stravenky v hodnotě 100 Kč
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
    • 5 týdnů dovolené
    • Multisport kartu – bohaté využití sportu v Brně a okolí
    • na začátku vás důkladně zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem
    • nabídneme vám jistotu a stabilitu práce
    • 13. mzda dle výsledku hospodaření společnosti

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)