Procesní inženýr - Valasske Mezirici, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Valasske Mezirici, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Aktuálně hledáme pracovníka na pozici procesního inženýra, jako posílení týmu do společnosti. Je zde mzda odpovídající vašim zkušenostem, flexibilní pracovní dobu a řada dalších benefitů. Pokud máte zkušenosti z oblasti a zájem připojit se k týmu, stačí zaslat váš životopis a posunete se tak o krok blíže k této zajímavé pracovní příležitosti.

    Popis pozice

    • Neustálé zdokonalování procesů a zvyšování efektivity výroby.
    • Sledování a optimalizace současných procesů.
    • Navrhování nápravných opatření k odstranění nedostatků a zlepšení výkonnosti.
    • Vytváření technické dokumentace a pracovních instrukcí.
    • Úzká spolupráce s dalšími odděleními napříč celou společností.

    Požadavky

    • Absolvent vysokoškolského vzdělání v oboru Strojní inženýrství
    • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
    • Znalost metodiky štíhlé výroby
    • Komunikativní znalost anglického jazyka
    • Znalost práce s MS Office
    • Platný řidičský průkaz skupiny B
    • Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně

    Nabízíme

    • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti
    • Dovolená 5 týdnů
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na stravování (firemní stravování)
    • Cafeterie systém
    • Poukázky Flexi pass
    • Firemní akce
    • Zvýhodněný mobilní tarif

    Požadované jazyky

    • Čeština