Mistr výroby - Třebechovice pod Orebem, Česká republika - UNION COSMETIC s.r.o.

    UNION COSMETIC s.r.o.
    UNION COSMETIC s.r.o. Třebechovice pod Orebem, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Hledáme zaměstnance na pozici Mistr výroby / seřizovač strojů

    Náplň práce:

    • seřizování a údržba strojů
    • řízení menšího kolektivu
    • zodpovědnost za plnění plánu a dodržování výrobních postupů
    • dvousměnný provoz

    Požadujeme:

    • manuální a technická zručnost
    • zkušenosti se seřizováním strojů
    • ochota učit se novým věcem
    • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
    • odolnost vůči stresu

    Nabízíme:

    • práci v inovativní firmě
    • možnost dlouhodobého uplatnění - rosteme a rozvíjíme se
    • sleva na produkty, školení...
    • 25 dní dovolené
    • příspěvek na stravování a penzijní, životní připojištění
    • k dispozici mobilní telefon
    • odpovídající platové ohodnocení

    V rámci pozice vám můžeme nabídnout zajímavou práci v prostředí kosmetické společnosti se stabilní pozicí na trhu a přátelským prostředím.

    V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na email: , nebo volejte

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál
    • Dovolená 5 týdnů
    • Výrobky a služby se slevou
    • Mobilní telefon
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění