Lékař/lékařka v lázeňském hotelu HPP i zkrácený úvazek - Karlovy Vary, Česká republika - CRI ameba, s.r.o.

    CRI ameba, s.r.o.
    CRI ameba, s.r.o. Karlovy Vary, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    CRI ameba, s.r.o. background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Společnost Richmond a. s. Karlovy Vary ) vyhlašuje výběrové řízení na lékařku/lékaře:

    Nabízíme :

    pracovní poměr na dobu neurčitou, jistotu a stabilitu zaměstnavatele

    flexibilní pracovní dobu v rámci možností, případně zkrácený úvazek

    Náplň práce:

    Péče o klienty

    Co od Vás očekáváme:

    Požadujeme:

    Vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství, cizí jazyk výhodou

    Mzdové podmínky:

    a) Základní mzda 55 000,- pro lékaře s odbornou praxí zákl. kmene + měsíční prémie 20%

    b) Základní mzda 65 000,- pro lékaře s odbornou specializací FBLR nebo RFM + měsíční prémie 20%

    Datum nástupu: dle dohody

    Co Vám můžeme nabídnout:

    Zaměstnanecké benefity:

    práce ve stabilní společnosti

    příspěvek na závodní stravování (cena za obědové menu jen 20 Kč)

    možnost zajištění ubytování v Karlových Varech, vč. příspěvku na ubytování ve výši

    3tis. Kč měsíčně

    příspěvek na penzijní a životní pojištění

    5 týdnů dovolené

    5 dnů sick days

    služební mobil po ukončení zkušební lhůty

    možnost profesního růstu v oblasti FBLR a balneologie

    náborový příspěvek Kč při setrvání v pracovním poměru alespoň 3 roky

    možnost kariérního růstu

    parkování v areálu lázeňského hotelu zdarma

    Benefity

    • Sickdays
    • Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst
    • Pružná pracovní doba
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Vzdělávací kurzy
    • Lékařská péče
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na ubytování
    • Přátelské prostředí
    • Relax zóna
    • Závodní stravování
    • Parkoviště