Účetní — flexibilní pracovní doba, bonusy #Ecnvu - Zlin, Česká republika - INDEX NOSLUŠ s.r.o.

    INDEX NOSLUŠ s.r.o.
    INDEX NOSLUŠ s.r.o. Zlin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Náplň práce:
    Ovládáte podvojné účetnictví a daňovou problematiku a chcete pracovat v přátelském kolektivu stabilní společnosti s možností flexibilního začátku/konce prac. doby, motivující mzdou a mnoha bonusy? Pak nás neváhejte kontaktovat, do týmu rádi přijmeme novou kolegyni nebo kolegu na pozici samostatné/ho účetní/ho Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

    • Samostatné zpracování vybraných účetních operací
    • Účtování režijních faktur přijatých, práce s odběratelským saldem, kontrola a zpracování pokladních případů
    • Práce v informačních systémech – SAP, MOIS

    Nabízíme:

    • Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
    • Možnost flexibilního začátku/konce prac. doby (začátek 7–8 h, konec 15:30–16:30 h dle dohody)
    • Slevy na firemní produkty až 40 %
    • Výhodné rodinné tarify na volání
    • Stravenky, po zkušební době benefitní stravné
    • 20 dní dovolené, 5 dní sick day
    • Slevu 20 % na ubytování ve vybraných zařízeních a mnoho dalších benefitů
    • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
    • Znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy (především DPPO a DPH)
    • Praxi v oblasti účetnictví
    • Znalost českých účetních standardů
    • Samostatnost, odpovědnost a pečlivost
    • Základní znalost angličtiny