Automechanik/zámečník - Beroun - AVE CZ odpadové hospodářství

    AVE CZ odpadové hospodářství
    AVE CZ odpadové hospodářství Beroun, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Na plný úvazek

    Jsme stabilní, úspěšná a rostoucí společnost, výsledky naší práce jsou vidět každý den – ať už je to čisté okolí nebo fungující veřejné osvětlení. I Ty se na tom všem s námi můžeš podílet.

    Hledáš pravidelnou výplatu, jisté zaměstnání a smysluplnou práci? Přidej se k nám AVE je stabilně rostoucí společností v oblasti odpadového hospodářství. Na našem pracovišti v Berouně hledáme kandidáta na pozici Automechanik/zámečník.

    Co nabízíme:

    • Pravidelná výplata – 10. den v měsíci budete mít peníze na účtu
    • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • 13. plat
    • 4 týdny placené dovolené plus dva dny zdravotního volna
    • Bonusy a prémie
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na penzijní a životní pojištění – je potřeba myslet na budoucnost, a nejen tu pracovní
    • Pevná pracovní doba + příplatek za přesčas
    • Nástup možný ihned

    Náplň práce:

    • Drobné technické opravy na komunální technice
    • Čipování nádob
    • Různorodá práce v rámci areálu provozovny

    Požadujeme:

    • Vyučení nejlépe v oboru zámečník/automechanik
    • Řidičské oprávnění sk. B, případně C
    • Flexibilitu, samostatnost, aktivní přístup k práci
    • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
    • Trestní bezúhonnost