Mzda až 200 Kč/h - Prague, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Plný, Zkrácený
    Popis

    Informace
    Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů

    Náplň práce:

    • Pochůzková činnost v rámci objektu

    • Koordinace dodavatelů v objektu

    • Koordinace návštěv a asistence při jejich příchodu

    Požadavky:

    • Znalost technologií (EPS, CCTV) - ochota se doučit

    • Logické myšlení

    • Reprezentativní vzhled

    • Základy AJ (umět se domluvit)

    • Chuť pracovat

    • Trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Mzdu na HPP Kč/h

    • Mzdu na DPP Kč/h

    • Plně hrazenou kompletní uniformu

    • Motivační systém odměn

    • Zvýhodněné volání O2

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    • Pomoc při zajištění ubytování

    • Příspěvek na stravování

    • MultiSport kartu

    • Směnný provoz - denní, noční

    • Výroční odměny

    • Happy days

    Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.