BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK S AJ - Prague, Česká republika - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

    G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
    G4S Secure Solutions (CZ), a.s. Prague, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Pro pracoviště v Praze (cca 1 min. od metra Nové Butovice) hledáme vhodné kandidáty na pozici BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK s AJ.

    Náplň práce:

    - Komunikace v angličtině na denní bázi
    - Evidence příchozích návštěv
    - Tisk a výdej karet
    - Práce s interním systémem
    - Obchůzková činnost
    Co od vás očekáváme
    - Čistý trestní rejstřík
    - Znalost psané i mluvené Angličtiny na úrovni B1
    - Uživatelská znalost PC
    - Příjemné vystupování a profesionální přístup
    - Výborné komunikační dovednosti
    - Schopnost pracovat samostatně
    - Spolehlivost, pečlivost
    Co vám nabízíme
    - Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
    - Příspěvek na reprezentaci
    - Plně hrazená uniforma
    - Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
    - Využití firemního fitness zdarma
    - Možnost využití firemního fitness zdarma
    - Stravování na pracovišti za zvýhodněné ceny
    - VIP sleva na produkty Datart / Alza
    - Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky