Validační specialista - Prague, Česká republika - BLOCK CRS a.s.

    BLOCK CRS a.s.
    BLOCK CRS a.s. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Pro naši pobočku v Praze, hledáme kolegu či kolegyni na pozici Validační specialista nebo Validační inženýr.

    Co vás čeká:

    • Provádění validací a kontrolních měření čistých prostorů, médií, počítačových systémů a zařízení u zákazníků v ČR i v zahraničí.
    • Vypracování související validační dokumentace.
    • Spolupráce s projektanty a realizací.

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ technického směru (stavební, TZB, strojní, chemicko-technologické a obdobné)
    • Manuální zručnost, technické dovednosti, zájem o měřící techniku
    • Znalost AJ - pokročilý (technická dokumentace)
    • Znalost práce s PC (Word, Excel, AutoCAD výhodou)
    • Spolehlivost, samostatnost, vysokou míru zodpovědnosti
    • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
    • Časová flexibilita, ochota cestovat
    • Zkušenosti s problematikou kvalifikací a validací výhodou (GMP)

    Nabízíme Vám:

    • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodní působností
    • Možnost podílet se na vývoji největších farmaceutických projektů v ČR i zahraničí
    • Odpovídající mzdové ohodnocení + mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy + roční odměna ve formě 13. platu
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Podporu rozvoje a firemního vzdělávání
    • Pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
    • Dovolenou 5 týdnů, příspěvek na pojištění odpovědnosti, stravenkový paušál, zvýhodněné telekomunikační služby, příspěvek k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna za doporučení kandidáta, káva na pracovišti zdarma a jiné
    • Firemní akce (zájezdy na hory, sportovní den, vánoční večírek, teambuildingy aj.)

    V případě, že Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás

    Těším se na Vás
    Zdenka :)

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Benefity

    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Firemní akce
    • Stravenkový paušál
    • Dovolená 5 týdnů
    • 13. plat
    • Bonusy a prémie
    • Pružná pracovní doba
    • Občerstvení na pracovišti
    • Příspěvek na penzijní připojištění