Systémový specialista - Prague, Česká republika - Správa železnic, státní organizace

    Správa železnic, státní organizace
    Správa železnic, státní organizace Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Druh pracovního poměru

    • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

    Pracoviště

    • Praha

    Možný nástup

    • dle dohody

    Požadované vzdělání

    Požadovaná praxe

    • orientace v problematice správy a provozu budov
    • zkušenost s řízením týmu, koordinací požadavků v organizaci
    • zkušenost s komunikací s dodavateli prací nebo poskytovateli služeb

    Kvalifikační předpoklady

    • znalost práce na PC (MS Office, MS Excel), Outlook
    • řidičský průkaz sk. B

    Požadovaný profil

    • zodpovědnost, samostatnost, koordinační schopnosti, analytické myšlení, schopnost vlastního úsudku
    • ochota učit se nové věci, hledat jejich řešení
    • dobré komunikační prezentační a organizační schopnosti
    • týmová spolupráce

    Pracovní náplň

    • metodická činnost v oblasti úklidových prací a dalších služeb pro cestující
    • koordinační a kontrolní činnost v oblasti dodržování stanovených standardů při provozu veřejně přístupných prostor
    • metodické vedení a komunikace v rámci organizace i mimo ni
    • koordinační činnost související s instalací a provozem platebních terminálů a dalších zařízení v budovách SŽ
    • pořizování a aktualizace dat o budovách SŽ
    • příprava podkladů vedení společnosti

    Nabízíme

    • 6 týdnů dovolené
    • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
    • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
    • příspěvek na dovolenou
    • stravenky
    • volnočasovou kartu MultiSport
    • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.