Junior účetní - Nymburk, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Nymburk, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro společnost specializující se na výrobu elektroniky, zejména spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, hledám do 7členného finančního týmu posilu na pozici junior DPH specialistu.

    Mezi hlavní produkty společnosti, které vyrábí, patří televizory, mobilní telefony, klimatizační jednotky, ledničky, pračky a další.

    Společnost se snaží inovovat ve svých produktech a držet krok s technologickými trendy, aby uspokojila potřeby spotřebitelů. Dále se zabývá výzkumem a vývojem nových technologií v oblasti elektroniky.

    Popis pozice

    • příprava podkladů DPH pro EU země (PL,NL,IT,HU,FR,ES,DE,BE,AT) a UK
    • komunikace a spolupráce s daňovými poradci
    • práce v programu SAP
    • statistický výkaz INTRASTAT
    • úzká spolupráce s finančním ředitel v AJ

    Požadavky

    • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického zaměření
    • základní orientace v oblasti DPH
    • uživatelská znalost MS Office (excel)
    • komunikativní AJ (každodenní komunikace)
    • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
    • ochota docházet do kanceláře po-pá od 7:00 - 15:30

    Nabízíme

    • zázemí mezinárodní společnosti
    • firemní vzdělávání
    • možnost seberealizace a odborného růstu
    • práce na plný úvazek, vhodné pro absolventy
    • nástup možný ihned
    • slevy na firemní produkty
    • závodní stravování (oběd za 45 Kč)

    Požadované jazyky

    • Čeština