účetní svj - Prague , Česká republika - ZIEGLER ZZ s.r.o.

    ZIEGLER ZZ s.r.o.
    ZIEGLER ZZ s.r.o. Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Přijmeme do hlavního pracovního poměru účetní SVJ / BD pro pracoviště v Praze.

    Náplň práce:

    • komplexní vedení účetnictví SVJ, s.r.o. nebo BD
    • účetní správa a evidence svěřených SVJ a BD
    • příprava podkladů pro vyúčtování služeb, komunikace s výborem a dlužníky

    Požadavky:

    • vzdělání ekonomického směru
    • znalost účetních postupů
    • praxe v oblasti účetnictví min. 1 rok
    • orientace v pracovní problematice (ekonomická, legislativní)
    • samostatnost, flexibilitu, komunikativnost
    • nástup možný ihned nebo dle dohody

    Nabízíme:

    • práci na HPP nebo ŽL
    • pracoviště v Praze 4, Nuselská 401/4
    • pracovní doba PO – ČT 7:00 – 16:00 PÁ 7:00 – 13:30
    • 5 týdnů dovolené
    • benefity (stravenky, 13. plat, odměny)

    Základní mzda 35.000Kč – 40.000Kč, dle délky praxe, kvalifikace a pracovního výkonu.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
    • Ekonomika - mzdové účetnictví
    • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
    • Ekonomika - podvojné účetnictví

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • 13. plat
    • Stravenky
    • Zvláštní prémie