Truhlář - zakázková výroba nábytku - 200 až 220 Kč/hod - Jaroměřice nad Rokytnou, Česká republika - Dřevozpracující výrobní družstvo

    Dřevozpracující výrobní družstvo
    Dřevozpracující výrobní družstvo Jaroměřice nad Rokytnou, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Popis pracovní pozice:

    • Vykonávání odborných prací v oboru výhradně zakázkové výroby nábytku, stavebně truhlářských výrobků a konstrukcí.
    • Strojní obrábění všech druhů materiálu ze dřeva a polotovarů zhotovených na bázi dřeva.
    • Provádění montážních a demontážních prací u odběratelů.
    • Provádění oprav truhlářských výrobků.
    • Provádění běžné denní údržby strojního zařízení.

    Požadavky na zaměstnance:

    • Vyučení v oboru - truhlář, výroba nábytku.
    • Manuální zručnost a samostatnost.

    Nabízíme:

    • Zázemí stabilní a na trhu dlouhodobě etablované společnosti.
    • Závodní stravování, bonusy a prémie, příspěvek na penzijní připojištění.
    • Družstvo vyrábí a montuje kompletní interiéry na zakázku, má řadu významných odběratelů po celém území ČR.
    • Našimi hlavními zákazníky jsou české bankovní domy, poštovní úřadovny a pojišťovny a dále nejrůznější soukromí zákazníci z oblasti hotelnictví, lázní a restaurací a stejně tak různé státní instituce, především pak vysoké školy a úřady všeho druhu.

    Pozn k mzdě:

    • Uvedená mzda Kč představuje průměrný hrubý hodinový příjem po kompletním zapracování a zahrnuje veškeré poskytované mzdové bonusy a prémie

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Bonusy a prémie
    • Příspěvek na penzijní připojištění