Manipulant VZV - Vsetin, Česká republika - 100% REWORK s.r.o.

    100% REWORK s.r.o.
    100% REWORK s.r.o. Vsetin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    100% REWORK je dynamicky se rozvíjející česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl s pobočkami po celé ČR. Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů. Na naši pobočku na Vsetíně hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á doplní náš tým.

    Náplň práce:
    nakládka/vykládka na VZV nebo ručně vedeném elektrickém vozíku,
    převoz dílů od/k zákazníkům plachtovou dodávkou Iveco (ŘP-B),
    vedení záznamů a evidence nakládky/vykládky,
    evidence a kontrola stavu pěti služebních vozidel,
    v mezičase vizuální kontrola dílů pro automotive,
    komunikace s koordinátory a logistikou dopravy zákazníka,
    práce ve 2-směnném provozu ranní/odpolední, volné víkendy.
    Co od vás očekáváme
    řidičský průkaz B,
    zkušenosti s VZV (platnost průkazu není podmínkou, obnovíme)
    uživatelskou znalost a gramotnost na PC.
    Co vám nabízíme
    zajímavá a zodpovědná práce,
    nástupní mzdu 160 Kč/hod. (mzdový růst po půl roce spolupráce až na Kč)
    možnost přivýdělku při práci přesčas,
    fajn kolektiv, který ti se vším pomůže,
    stravenkový paušál v hodnotě 99,- Kč za každý odpracovaný den do mzdy (+/ Kč měsíčně),
    2 dny zdravotního volna k dovolené navíc,
    každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie,
    VIP členství Datart.