Operátor/ka výroby - Kralice na Hané, Česká republika - HOLPLAST, s.r.o.

    HOLPLAST, s.r.o.
    HOLPLAST, s.r.o. Kralice na Hané, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Společnost HOLPLAST, s.r.o. hledá pro svůj výrobní závod posilu na pozici Operátor/ka výroby - ruční montáž.

    Náplň práce:

    • obsluha výrobního stroje
    • odebírání hotových výrobků
    • kontrola dílů při výrobě
    • balení výrobků
    • dokončovací, montážní práce na výrobcích

    Požadujeme:

    • manuální zručnost
    • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
    • ochota pracovat na 3 směny
    • schopnost učit se novým věcem

    Nabízíme:

    • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, se zkušební dobou 3 měsíce
    • různorodá pracovní činnost
    • práci v moderních, čistých prostorách
    • docházkový bonus
    • stravenky
    • osobní ohodnocení za kvalitní práci
    • firemní parkoviště
    • možnost zvýhodněného firemního mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky
    • nástup možný ihned
    • možnost přesčasů

    Těšíme se na Váš životopis

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

    Benefity

    • Stravenky
    • Bonusy a prémie