Vedoucí obchodního oddělení - Ostrava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro stabilní, holdingovou společnost BR GROUP hledám kandidáta na pozici vedoucí obchodu. Společnost BR Group se zaměřuje na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy. Své aktivity směřuje do oblasti průmyslového textilu, automotive a strojírenství.

    Popis pozice

    • Vedení, rozvoj a koordinace obchodního týmu vč. motivace podřízených k dosažení obchodních cílů společnosti
    • Akvizice nových obchodních kontraktů a zajištění ziskovosti obchodního portfolia společnosti
    • Aktivní zapojení do implementace firemních obchodních strategií a zajištění, že jsou tyto strategie úspěšně realizovány v praxi
    • Odpovědnost za budování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky a zajištění jejich spokojenosti
    • Pravidelný reporting vedení společnosti

    Požadavky

    • Vysokoškolské vzdělání
    • Schopnost plynulé komunikace v anglickém jazyce (min. B2)
    • 3-5 let zkušeností na vedoucí, obchodní pozici z výrobní společnosti
    • Výborné organizační a komunikační dovednosti
    • Reprezentativní vystupování, důslednost, časová flexibilita
    • Ochota cestovat – tuzemské i zahraniční služební cesty

    Nabízíme

    • Flexibilní pracovní doba
    • Služební automobil i pro soukromé účely
    • Individuální jednání o nástupní mzdě dle vašich zkušeností
    • Týden dovolené navíc
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na stravování

    Požadované jazyky

    • Čeština