Strojník, operátor - Ostrava, Česká republika - Harsco Metals CZ, s. r. o.

    Harsco Metals CZ, s. r. o.
    Harsco Metals CZ, s. r. o. Ostrava, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Harsco Metals CZ, s.r.o. je součástí Harsco Metals & Minerals - světového lídra v oblasti rozvoje postupů a technologií, které kombinují rozvoj s ochranou životního prostředí v ocelářském průmyslu.

    Působíme v téměř 170 místech v 30 zemích a snažíme se maximalizovat využití vedlejších produktů vyráběných v průběhu výroby oceli. Harsco Metals a Minerals nabízí řešení, která mohou obnovit složky odpadu, které lze opakovaně použít , počínaje recyklací kovů a produkci biopaliv v konče. Pomáháme s výrobou železa a oceli, vycházejcí z přidaných hodnoty z recyklace odpadu a zároveň pomáháme snížit destruktivní dopad výroby oceli na životní prostředí. Společnost vyvinula řadu specializovaných aplikací pro využití strusky v průmyslu, stavebnictví a zemědělství, kameniva pro silniční dopravu a pro hnojiva.

    Pracovní poměr: práce na plný úvazek

    Smluvní vztah: pracovní smlouva

    Vzdělání: odborné vyučení bez maturity

    Co vás čeká

    obsluha stavebních strojů (kolové a pásové nakladače, dumpery)

    obsluha třidící a drtící linky

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    držitel strojnického průkazu (nejlépe kolové nakladače) nebo alespoň řidičský průkaz skupiny C

    praxe v řízení kolových nakladačů

    ochota pracovat v průmyslovém prostředí ve směnném provozu

    ochota zaučit se práce s dálkové ovládanými stroji

    Výhodou bude, pokud budete umět

    praxe se strojní technikou CAT a VOLVO

    Co vám můžeme nabídnout

    motivační platové ohodnocení

    variabilní složka mzdy nad rámec základní mzdy

    celoroční práce na plný úvazek

    příspěvek na stravné - stravenky, občerstvení na pracovišti

    příspěvek na penzijní připojištění

    příspěvek na důchodové připojištění

    příspěvek na dovolenou

    5 týdnů dovolené

    pravidelné vzdělávací kurzy a školení

    rozšíření strojnického průkazu

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

    V případě zájmu o tuto pozici Vás poprosíme o telefonický kontakt na pana Záškolného na čísle +

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)