Dělník na koksovně, mzda od 28000 Kč - Ostrava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background
    Popis

    Hledáte novou, stabilní a jistou práci?

    Nebojíte se ušpinit si ruce?

    Pro firmu zabývající se výrobou a distribucí koksu, se sídlem v Ostravě - Přívoze hledáme nové kolegy na pozici Koksař.

    Pokud tě naše nabídka práce osloví, na nic nečekej a zašli nám svůj aktuální životopis pomocí odpovědního tlačítka.

    Popis pozice

    • obsluha strojů a zařízení pro výrobu koksu
    • dodržování výrobních a bezpečnostních předpisů
    • dodržování pořádku na svém pracovišti

    Požadavky

    • máte tuhý kořínek a práce v nepřetržitém provozu vám nedělá problém
    • s praxí i bez, vše vás rádi naučíme
    • jste zodpovědný a nebojíte se špinavé práce
    • máte dobrý zdravotní stav

    Nabízíme

    • Měsíční mzda od 28.000Kč
    • po zkušební době měsíční prémie
    • příplatky dle ZP
    • výroční prémie
    • stravenky v hodnotě 130Kč/směna
    • 5 týdnů dovolené
    • možnost rychlého přestupu do kmene
    • smlouva na HPP
    • možnost týdenních záloh

    Požadované jazyky

    • Čeština