Obchodní technik STROPSYSTEM - Nymburk, Česká republika - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Nymburk, Česká republika

    před 2 týdny

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. background
    Popis
    Obchodní technik Stropsystem

    Popis pozice

    Základním prvkem produktu STROPSYSTEM Goldbeck je betonový stropní dílec Spiroll. Jako doplňující prvky dodáváme navazující konstrukce jako jsou schodišťové a balkonové dílce. Tyto konstrukce samozřejmě staticky a tvarově navrhujeme, vyrábíme a následně také montujeme.

    Náplň práce

    Vypracování cenových nabídek a kupních smluv
    Spolupráce s konstruktérem při tvorbě dokumentace
    Spolupráce s expedicí při koordinaci realizace zakázky
    Telefonická komunikace se zákazníky

    Požadavky a předpoklady

    SŠ technického směru
    Orientace ve výkresové dokumentaci
    Praxe obchodně - technického směru výhodou
    Znalost práce na PC, MS Office
    Komunikativnost, samostatnost, důslednost
    Řidičský průkaz sk. B výhodou

    Nabízíme

    Práce na hlavní pracovní poměr
    Nástupní mzda Kč + osobní ohodnocení
    Půlroční firemní bonus – ročně Kč
    Flexibilní pracovní doba
    25 dní dovolené
    Dotované stravování
    Odměny k životním a pracovním výročím
    Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

    Místo výkonu práce

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. kancelář Vrdy / Nymburk

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Pružná pracovní doba
    • Dovolená 5 týdnů
    • Ubytování