Nabídky práce
Prague

    Vedoucí kurýr - Prague, Česká republika - Teamium, s.r.o.

    Teamium, s.r.o.
    Default job background
    Zkrácený
    Popis

    Informace
    Jsme Teamium, dynamická společnost s významným sociálním přesahem - dáváme šanci hendikepovaným. Stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní do naší dopravní divize hledáme šikovného kurýra, který kromě rozvozů zvládne i administrativu a vedení menšího kolektivu kurýrů.
    Co od vás očekáváme
    Co budete dělat?

    rozvážet zásilky (dokumenty, jídlo apod.) služebním vozidlem
    organizovat směny ostatním kurýrům
    zaškolovat nováčky na práci kurýra
    vést potřebnou administrativu
    spolupracovat s manažerem divize Doprava
    spolupodílet se na péči o vozový park

    Hledáme vás, protože:

    máte řidičský průkaz skupiny "B"
    jste aktivní a zkušený řidič
    máte zkušenosti s prací kurýra či vedením lidí
    jste flexibilní a umíte aktivně řešit vzniklé situace
    umíte se orientovat v Praze
    najdeme u vás slušné a příjemné vystupování
    práce se sociálním přesahem vám dává smysl
    Co vám nabízíme
    Co u nás najdete?

    stabilní práci na HPP s úvazkem 20 až 40 hodin týdně dle vzájemné dohody
    budete do značné míry pánem svého času
    mzda Kč (dle výše úvazku)
    stravenkový paušál cca. 1900 Kč/měsíc
    služební notebook a telefon s daty i pro soukromé účely
    čeká vás neformální a přátelské prostředí
    podpoříme vaše vzdělávání a profesní růst

    Tato pozice je vhodná i pro invalidní důchodce.