Práce v bezpečnostní agentuře - Pohořelice, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Pohořelice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Pohořelice
    Práci budete vykonávat na vrátnici v průmyslovém parku u vlakového nádraží v Pohořelicích.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Pohořelice
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Možnost náborového příspěvku 9.000 Kč pro OZP. Pracoviště je vybavené plně funkční kuchyňkou., Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
    Kontakt
    Bohuslava Hudcová
    Směnnost :
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
    Náplň práce
    Náplní Vaší práce bude evidence a kontrola vozidel při vjezdu a při opuštění areálu, vážení nákladních vozidel, poskytování informační služby návštěvám. Také budete obsluhovat EPS (elektrickou požární signalizaci). V mimopracovní dobu (o víkendech) budete provádět kontroly areálu.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Hodinová mzda: 120 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Trestní bezúhonnost,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný E (možnost dodělat u nás),Ochotu pracovat denní i noční služby
    Vzdělání: základní