Skladník/logistik – ranní směny - Brno, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Do mezinárodní společnosti, která má výsadní postavení na trhu spojovací techniky, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici skladníka/logistika.

    Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s prací ve skladu a nebojí se samostatné práce – v tomto případě převezmete zodpovědnost za menší sklad v Brně ve Slatině a postaráte se o kompletní chod tohoto skladu. Samostatná práce je to z toho důvodu, že vás ve skladu víc nebude.

    Popis pozice

    • Naskladňování/vyskladňování zboží
    • Inventury
    • Balení a příprava zboží kpřepravě
    • Objednávání a organizace přepravy zboží
    • Příležitostná expresní přeprava vrámci ČR a SK
    • Údržba vybavení skladu
    • Administrativa

    Požadavky

    • Máte praxi na obdobné práci ve skladu
    • Jste aktivním řidičem skupiny B
    • Výhodou je průkaz na VZV
    • Hledáme fyzickou zdatnost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem a schopnost řešit případné problémy

    Nabízíme

    • Zajímavé fixní ohodnocení
    • Roční bonus
    • Ranní směny (flexibilní začátek mezi 6:00-9:00)
    • Nastoupit můžete ihned, ale rádi si na Vás počkáme
    • 5 týdnů dovolené
    • 2x sick days za půl roku
    • Příspěvek na stravné
    • Příspěvek na vzdělávání

    Požadované jazyky

    • Čeština