Chlebař - pekař I od 35.000 Kč I HPP - Opava, Česká republika - SH Job Partners s.r.o.

    SH Job Partners s.r.o.
    SH Job Partners s.r.o. Opava, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Jste manuálně zručný/á a máte zkušenosti z potravinářského průmyslu? Pro našeho významného klienta v oblasti potravinářského průmyslu, hledáme nové zaměstnance na pozici Chlebař-ka.

    Nabízíme zaměstnání na HPP s možností nástupu IHNED

    Těšíme se na Vás

    Náplň práce:

    • Po nakynutí, sázení chleba do pece
    • Nahazování těsta, ukládání hotových chlebů do přepravek
    • Výroba pekárenských výrobků - štítkování výrobků
    • Čištění příslušných strojů a úklid pracoviště

    Co od Vás očekáváme:

    • Zkušenosti z potravinářského provozu – pekárny výhodou
    • Manuální zručnost a spolehlivost
    • Ochotu pracovat v době od neděle až čtvrtka od 9:00-19:00
    • Zdravotní způsobilost

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Zaměstnání na HPP
    • Mzdu od 160 Kč / hod – netto
    • Možnost čerpání záloh
    • Servis koordinátora 24/7

    V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: e-mail přes odpovědní formulář případně na tel. čísle kontakt uvedený v inzerci

    Hledáte jinou pracovní pozici? Podívejte se na nabídku přímo na naší webové stránce