Nabídky práce
Karviná

    operátor montážní linky hadic scr - Karvina, Česká republika - Pragolematik s.r.o.

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro našeho významného klienta v Karviné zabývajícího se výrobou hydraulických hadic hledáme zaměstnance do montážní linky výroby hadic SCR.

    Náplň práce:

    •výroba hydraulických hadic

    •obsluha řezacích, lisovacích a dalších zařízení ve výrobní lince i mimo ní

    •vizuální a další kontroly zhotovených produktů
    Co od vás očekáváme

    •ochotu pracovat a učit se novým věcem

    •manuální zručnost

    •přesnost a preciznost

    •akceptování třísměnného provozu

    •100% zdravotní způsobilost

    •100% docházku
    Co vám nabízíme

    •Příplatek 1.000 Kč za třísměnný provoz

    •Kvartální odměny MIP (vypláceny v dubnu, červenci, říjnu a lednu)

    •Dotovaná strava v závodní jídelně

    •Sobotní přesčasová práce + 50%

    •Zákonné příplatky za směnnost

    •Doprava do zaměstnání formou MHD ZDARMA