OPERÁTOR/ka balicích linek - Přerov, Česká republika - Hanácká potravinářská společnost s.r.o.

    Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Přerov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Do týmu oddělení balení a skladování cukru hledáme šikovné zaměstnance. Jste technický typ a baví Vás obsluha strojů? Hledáme technicky zdatné kolegy/gyně pro rozšíření našeho týmu.

    Co budete dělat?

    Obsluhovat automatické balicí linky
    Provádět základní nastavení balicích strojů
    Kontrolovat neporušenost balení a kvalitu ukládání produktů na palety
    Převážet hotové produkty a obalový materiál v rámci skladu
    Udržovat čistotu na pracovišti
    Co od vás očekáváme
    Výuční list technického směru
    Manuální zručnost a technickou zdatnost
    Chuť se učit a zapojit se do kolektivu
    Ochotu pracovat ve směnném provozu
    Co vám nabízíme
    5 týdnů dovolené
    příspěvek na závodní stravování
    balíček s vitamínovými doplňky stravy