Nabídky práce
Tachov

    Brigáda: Svozový specialista, nebo kurýr, ř.p. sk. B, Tachov - Česká pošta, s.p.

    Česká pošta, s.p.
    Česká pošta, s.p. Tachov, Česká republika

    před 3 dny

    Česká pošta, s.p. background
    Popis

    Informace
    Jste za volantem jako doma? Vyznáte se na Tachovsku? Pak jinou brigádu už nehledejte
    Náplň práce:

    • Rozvoz a svoz zásilek z napojených pošt a balíkoven.

    • Svoz zásilek od hromadných podavatelů a rozvoz zásilek do firem.

    • Obsluha výdejních boxů.

    • Doručování balíkových zásilek také klientům (u kurýra).

    • Pracovní doba dle domluvy.

    Požadujeme:

    • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

    • Spolehlivost, odpovědnost, dochvilnost a samostatnost.

    • Dobrý zdravotní stav (práce s břemeny).

    • Průkaz strážného výhodou

    Nabízíme:

    • Odměnu odpovídající Vámi odvedené práci s výplatou na den přesně.

    • Spolupráci formou DPP nebo DPČ.

    • Směny podle domluvy.

    • Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru.

    • Práci ve férovém týmu.

    Kontakt:
    paní Lenka Packanová, vedoucí oddělení v provozu
    tel.:
    Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám
    V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

  • Wolt Česko s.r.o.

    Kurýr Wolt 200 Kč/h

    před 3 dny

    Wolt Česko s.r.o. Cheb, Česká republika

    · Informace · Hledáme lidi, kteří by nám pomohli rozvážet jídlo z těch nejlepších restaurací v Chebu. Budujeme firmu, pro kterou nám všem bude ctí pracovat. Slibujeme férovost, upřímnost a severskou kvalitu v každém detailu · Po podání přihlášky vám do pár minut přijde email, k ...

  • Česká pošta, s.p. Domazlice, Česká republika

    · Informace · Pomáháme doručovat radost z domova i ze světa. Staňte se součástí příběhů s dobrým koncem a zařiďte, aby se k lidem dostaly jejich balíčky a radost zabalená v nich. · Jak bude vypadat Váš den? · Každé ráno dorazíte na depo, vyzvednete si auto a připravené balíky n ...