Logistics Specialist - Prague, Česká republika - Flexible Metal s.r.o.

    Flexible Metal s.r.o.
    Flexible Metal s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    STAŇTE SE SOUČÁSTÍ FLEXIBLE METAL TÝMU A NASTARTUJTE S NÁMI SVOJI KARIÉRU

    Jsme menší strojírenská společnost Flexible Metal s.r.o., působící v oblasti automobilového průmyslu. Kompletujeme trubkové systémy do motorů, mezi naše zákazníky patří Volvo a Fiat. Sídlíme v Praze 9 (Čakovice) a do rozrůstajícího se týmu hledáme nové kolegy.

    Aktuálně zaměstnáváme kolem 80 lidí a stále nabíráme. Hledáme posilu pro logistiku.

    Pracovní náplň:

    • Zajištění objednávek zákazníků s požadavkem na dosahování vysoké úrovně
    • Denní komunikace se zákazníky a dodavateli
    • Samostatné řešení úkolů
    • Zavádění nových zákazníků a nastavování souvisejících procesů
    • Zpracování operací v systému HELIOS
    • Plánování, měsíční uzávěrky, fakturace, inventury
    • Správa obalového hospodářství
    • Zpracování celních a jiných dokumentů
    • Podpora interní logistiky a externího poskytovatele skladových služeb
    • Spolupráce s ostatními odděleními za účelem dosažení firemních cílů

    Požadujeme:

    • MS Excel – pokročilejší znalost
    • Zkušenost s ERP systémem, ideálně s Helios
    • Čeština (min. komunikativní) a angličtina (min. komunikativní)
    • Prozákaznický přístup
    • Motivace zlepšovat procesy
    • Pečlivost, spolehlivost, dotahování úkolů v termínech

    Nabízíme:

    • jistotu zaměstnání
    • půlročné bonusy vyplácené podle výsledků firmy za uplynulé období
    • stravenky 120 Kč
    • příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu
    • dobrá dostupnost z metra Palmovka, Prosek a Letňany
    • možnost parkovat v areálu
    • Multisport karta
    • asistenční služba ELA

    Požadované jazyky

    Benefity

    • Stravenky
    • 13. plat
    • 14. plat
    • Asistenční služba ELA

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
    • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    • Práce s PC

    • Angličtina (aktivní)
    • Čeština (aktivní)