Svářeč CO2 - Holýšov, Česká republika - Gi Group Czech Republic, s.r.o.

    Gi Group Czech Republic, s.r.o.
    Gi Group Czech Republic, s.r.o. Holýšov, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Hledáte stabilní zaměstnání v prestižní firmě?
    Chcete pracovat v moderním a novém prostředí?
    Pokud umíte svařovat s CO2, máme pro Vás velmi zajímavou nabídku

    Náplň práce

    • svařování dle technologického postupu na CO2
    • kontrola svarů
    • čtení technické dokumentace
    • pravidelná údržba nástrojů a udržování pracoviště v čistotě

    POŽADAVKY:

    • vzdělání v oboru svářeč
    • praxe 2–3 roky jako svářeč na CO2
    • platný svářečský průkaz (EU zkoušky CO2 dle EN 9606 – 1)
    • samostatná práce dle výkresové dokumentace
    • ochota pracovat v 3-směnném provozu

    BENEFITY:

    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na dopravu
    • příspěvek na penzijní pojištění
    • flexibilní časové konto
    • závodní stravování