řidič motorového vozidla - Prague , Česká republika - Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

    Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
    Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

    Řidič motorového vozidla - rozvoz stravy

    • min. SOU, řidičský průkaz sk. B
    • výpis z rejstříku trestů
    • dobrý zdravotní stav

    Náplň práce:

    • rozvoz stravy - Praha
    • provádí pravidelný úklid, sanitaci, desinfekci svěřeného vozidla
    • vedení předepsané dokumentaci v rámci provozu vozidla

    Nabízíme:

    • 1 volné pracovní místo
    • práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
    • zařazení v platové třídě 4 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
    • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na stravování
    • 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
    • místo výkonu práce Praha

    Nástup: dle dohody

    V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, Praha 10.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Benefity

    • Příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na stravování,