Nabídky práce

    Vedoucí výroby - kraj Zlínský, Česká republika - Talentor Czech Republic

    Talentor Czech Republic
    Talentor Czech Republic kraj Zlínský, Česká republika

    Nalezeno v: beBee S2 CZ - před 1 dnem

    Default job background
    Pro našeho klienta, vývojovou, výrobní a stabilní společnost aktuálně obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBY.Pro našeho klienta, vývojovou, výrobní a stabilní společnost aktuálně obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBY.

    Popis Pracovní Pozice

    • Organizace a motivace výrobního týmu.

    • Zajištění dodržování standardů bezpečnosti a zdraví práce ve výrobním prostředí.

    • Implementace moderních výrobních technologií a automatizovaných procesů.

    • Monitorování a optimalizace výrobních procesů s cílem maximalizace efektivity a minimalizace ztrát.

    • Řízení plánování výroby, včetně správy materiálů a zásob.

    • Zodpovědnost za dodržování výrobního rozpočtu a sledování nákladů.

    • Spolupráce s vývojem nových výrobků a implementace inovací do výrobního procesu.

    • Řešení technických a organizačních problémů ve výrobním prostředí.

    • Zajištění dodržování kvalitativních standardů výroby a provádění kontrolních procesů.

    • Vedení a rozvoj výrobního personálu včetně plánování školení a rozvojových programů.

    Požadujeme

    • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, techniky nebo příbuzném.

    • Minimálně 5 let zkušeností z obdobné pracovní pozice.

    • Silné organizační schopnosti.

    • Znalost legislativy týkající se výroby a bezpečnosti práce.

    • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2 a výše).

    • Zkušenosti s implementací LEAN, nebo jiných metod zvyšování efektivity výroby.

    • Proaktivní přístup k inovacím a neustálému zlepšování výrobních procesů.

    Nabízíme

    • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilního zaměstnavatele.

    • Flexibilní pracovní doba podporující rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem.

    • 5 týdnů dovolené.

    • Příspěvek na penzijní připojištění.

    • Benefitní systém Cafeteria.

    • Možnost firemního stravování.