Správce/kyně informačních a komunikačních technologií, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - Prague, Česká republika - Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze

    Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
    Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Požadavky:

    • Ukončil/a jste min. SŠ vzdělání (zaměření na IT výhodou)
    • Ovládáte Aj alespoň na úrovni mírně pokročilý
    • Máte znalost Active Directory a OS Windows Server
    • Máte dobrou znalost operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému
    • Máte výbornou znalost HW výpočetní techniky
    • Orientujete se v síťové problematice a fungování síťových služeb
    • Máte znalost protokolů TCP/IP (fungování, konfigurace, zabezpečení,...)
    • Aktivní přístup k práci, zodpovědnost a pečlivost Vám nejsou cizí
    • Jste schopný/á pracovat samostatně i v týmu
    • Linux a praxe v oboru výhodou

    Hlavní náplň činnosti:

    • Poskytovat technickou podporu uživatelům výpočetní techniky
    • Zajišťovat chod interních systémů a aplikací, správa serverů (převedším Windows) a zařízení (Firewall, switche, WiFi)
    • Správa počítačových sítí
    • Spravovat výpočetní techniku (instalace, konfigurace PC/NB po HW stránce i stránce SW, připojování periferií)

    Nabízíme:

    • platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
    • pružná pracovní doba
    • příjemné pracovní prostředí
    • příspěvek na stravování - závodní stravování
    • dovolená v délce 5 týdnů
    • indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
    • firemní školka
    • možnost školení v oblasti IT

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Ubytování
    • Závodní stravování
    • Firemní školka
    • Pružná pracovní doba
    • Dovolená 5 týdnů
    • Sick days
    • Stravenky